TWÓJ SMUTEK JEST TYLKO TYMCZASOWYM, POTĘŻNYM BOGIEM, KTÓRY NADAL KONTROLUJE ŻYCIE

36,00 €

37,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

NAUKA ZACHOWANIA SPOKOJU W TRUDNYCH CZASACH - PRZYJMOWANIE ŻYCIOWYCH WYZWAŃ Z NIEZACHWIANYM ZAUFANIEM I WIARĄ W WSZECHMOGĄCEGO

Zacytuję dwa Psalmy, które dotyczą zasadniczej treści tego manuskryptu.46 Psalm 46 King James Version (KJV)46 Bóg jest naszym schronieniem i siłą, bardzo aktualną pomocą w ucisku.2 Dlatego nie będziemy się bać, choć ziemia zostanie usunięta, i choć góry będą niesione w pośrodku morza; 3 Choć wody jego ryczeć i niepokoić, choć góry trzęsą się z jego opuchlizną.

4 Jest rzeka, strumienie, z których będzie się cieszyć miasto Boże, święte miejsce tabernakulum najwyższego.5 Bóg jest pośród niej; nie będzie poruszony: Bóg pomoże jej, i że prawo wcześnie.6 The poganin szalał, the królestwo ruszać się: on mówić jego głos, the ziemia topić.7 The Władyka zastępy być z; the Bóg Jakub być nasz schronienie.

8 Przychodzić, ujrzeć the praca the Pański, jaki spustoszenie on zrobić w the ziemia.9 On robić wojna do the końcówka the ziemia; on łamać the łuk, i tnąc the dzida w sunder; on palić the rydwan w the ogień.10 Być wciąż, i znać że I być Bóg: Będę wywyższony wśród pogan, będę wywyższony na ziemi.11 Pan Zastępów jest z nami; Bóg Jakuba jest naszą ucieczką.

Psalm 23 "Pan jest moim Pasterzem".

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit