BYCIE WDZIĘCZNYM WE WSZYSTKIM JEST NIE TYLKO DOBRE, ALE TAKŻE POKAZUJE MANIERY

25,55 €

26,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

DZIĘKUJMY WE WSZYSTKIM, CO W ŻYCIU JEST NAM DANE PRZEZ WSZECHMOGĄCEGO, NASZYCH RODZICÓW, PRZYJACIÓŁ I KRAJ ORAZ OBYWATELI

Dla pozytywnych psychologów słowa "dziękuję" nie są już tylko dobrymi manierami, ale są również korzystne dla siebie.-Na podstawie najbardziej znanych przykładów, badania sugerują, że wdzięczność może poprawić samopoczucie, zdrowie fizyczne, wzmocnić relacje społeczne, wytworzyć pozytywne stany emocjonalne i pomóc nam poradzić sobie w stresujących czasach w naszym życiu.-Ale dziękujemy również dlatego, że chcemy, aby druga osoba wiedziała, że cenimy sobie to, co dla nas zrobiła i być może zachęcić ją, aby pomogła nam ponownie w przyszłości.- To właśnie ten aspekt wdzięczności Adam M.

Grant i Francesco Gino badają w serii nowych badań opublikowanych ostatnio w Journal of Personality and Social Psychology (Grant & Gino, 2010).- Chcieli zobaczyć, jaki wpływ ma wdzięczność na osobę, której dziękuje się.

Czy to motywuje, a jeśli tak, to czy tylko sprawia, że ludzie czują się dobrze, czy też jest to coś więcej? -JAKIE DZIAŁANIA GRATYCZNE - Pomysł, że mówienie podziękowań sprawia, że ludzie są bardziej skłonni do pomocy w przyszłości, nie jest zaskakujący, choć 100% wzrost jest interesujący, ale to, co zainteresowało badaczy, to dlaczego tak się dzieje.- Chcę wam podziękować.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 2 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,00 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit