Niezawodność czasu podróży w oparciu o doświadczenia pasażerów DART

25,55 €

26,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

Dar es Salaam Szybki Tranzyt

Niniejszy raport książkowy przedstawia wyniki badania oceniającego niezawodność czasu podróży wzdłuż korytarza BRT w Dar es Salaam.

Miało ono na celu ocenę niezawodności czasu podróży w oparciu o stanowisko 90 pasażerów DART oraz skonsultowanie się z operatorami DART i innymi w sprawie właściwego planowania operacji pojazdów, obsługi klienta i świadczenia usług dla klientów, a także poprawy strukturalnej w przyszłości.

Wykorzystał przegląd dokumentacji do zebrania informacji wtórnych związanych z systemami BRT i operacjami DART, ankietę ankietową do zebrania danych pierwotnych.

Wyniki analizy danych pierwotnych pokazują, że zapotrzebowanie na podróże jest niskie w sobotę i niedzielę, a wysokie w poniedziałek i piątek.

Średni czas podróży dla każdej badanej trasy, postrzegany przez pasażerów DART biorących udział w tym badaniu, waha się od niższego do wyższego czasu podróży.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 2 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,00 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit