Wskaźnik dostępności ludności

34,10 €

35,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

dla dróg Tanzanii

Książka ta dotyczy badania ptasiej grypy, które zostało przeprowadzone w celu zidentyfikowania sieci transportowej składającej się zarówno z dróg powiatowych jak i krajowych, która pokaże czas podróży na dojazdach do dróg i populacji obsługiwanych przez każdą drogę jako zlewnię w zależności od nachylenia terenu, prędkości poruszania się dla zachowania człowieka przy założeniu, że wszystkie drogi są w dobrym stanie.

Wskaźnik Dostępności Obszarów Wiejskich (RAI), który jest powiązany z AI, mierzy liczbę mieszkańców wsi, którzy mieszkają w odległości dwóch kilometrów od drogi całorocznej.

SI w niniejszym opracowaniu wykracza poza RAI, szacując odsetek ludności mającej dostęp do dróg w zależności zarówno od rozmieszczenia ludności, jak i relacji przestrzennej do związanych z nimi sieci dróg, przy czym oba elementy są wykreślone graficznie przy użyciu technik GIS do pomiaru i ilościowego określenia efektów.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit