Decentralizacja Reforma szkolnictwa średniego w Tanzanii

73,05 €

76,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

Udział społeczeństwa, praktyka, oddziaływanie

Udział społeczeństwa jest w zdecentralizowanych ramach dużą kwestią polityczną, teoretyczną i praktyczną.

Zdecentralizowane rozwiązania pozwalają na większy udział społeczności, a zatem głosy ludzi są bardziej prawdopodobne, że będą słyszalne w decyzjach zbiorowych.

Oznacza to, że zdecentralizowane ramy zarządzania stwarzają możliwość wywierania silniejszego nacisku na wyniki rządu zarówno od dołu, jak i z góry.

Jednakże, pomimo twierdzeń o mechanizmie zarządzania w zdecentralizowanych ramach, zdecentralizowane zarządzanie szkolnictwem średnim w Tanzanii wydaje się nie przynosić rezultatów w postaci efektów jego wdrażania.

Książka informuje środowisko akademickie, praktyków rozwoju, polityków, politologów, organizacje pozarządowe, polityków i decydentów o potrzebie docenienia zaangażowania społeczeństwa w proces decyzyjny dla skutecznej reformy decentralizacyjnej.

W istocie, książka ta jest jedną z niewielu prac nad decentralizacją przez decentralizację XXI wieku, która wymaga więcej niż profesjonalnej publiczności.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 7 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 3,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit