Innowacyjne Reformy Programów Nauczania

Nouveau

37,90 €

39,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

W kierunku profesjonalizacji kształcenia nauczycieli przedszkolnych

Kształcenie nauczycieli na całym świecie przybrało różne formy dzięki różnym reformom w latach 80.

i 90.

Niedostatki w podejściu nauczycieli do przygotowania nauczycieli przekształciły się w różne tygodnie i późniejsze miesiące przywiązania do uczelni i egzaminów.

Kwalifikacje w świadectwach nauczycielskich znacznie odbiegały od praktyki większości nauczycieli na poziomie klasowym w połowie lat dziewięćdziesiątych.

Poprawki dla początkujących nauczycieli w zakresie praktyki pedagogicznej i treści merytorycznych sprowokowały światową debatę na temat potrzeby zrównoważenia kompetencji nauczycieli na poziomie PCK (Pedagogika, wiedza merytoryczna).

Reformy, które nastąpiły po tym okresie, były dość krótkie, z przesunięciami z pedagogicznego na pedagogiczne (drobne treści merytoryczne), równowagą między pedagogiką a programami nauczania przedmiotów oraz wydłużonym okresem pełnoetatowego kształcenia nauczycieli wynoszącym od 2 do 4 lat dla studiów dyplomowych i I stopnia.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit