Modelki na koniec świata

53,39 €

56,20 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

Kiedy Jezus powiedział, aby modlić się bez przerwy, nie myślał, że ludzie będą głupio interpretować jego słowa, aby pomnożyć wymagania dotyczące władzy, bogactwa i ochrony w jego imieniu.

Nie sądził, że ludzie będą zakładać kościoły, czuwać, chodzić w góry tylko po to, by czynić znaki, czyny mocy, cuda, cuda i cudowne uzdrowienia.

Dlaczego tak mówimy, skoro to prawda, że Syn Boży nakazał modlić się bez przerwy? Ponieważ Jezus powiedział, że modlitwy o jedzenie, picie, ubrania, moc, bogactwo, cuda, uzdrowienia i ochronę przed złymi zaklęciami były prerogatywą i znaków pogan.

Tak samo jak modlitwy dziękczynienia za samozadowolenie, takie jak: "O Boże, dziękuję Ci, że nie jestem taki jak reszta mężczyzn, którzy są porywaczami, niesprawiedliwymi, cudzołożnikami, a nawet jak ten fałszywy chrześcijanin, który nie ma pracy, który cierpi z powodu braku jedzenia, ubrań, nauki swoich dzieci, opieki zdrowotnej, który chodzi pieszo, który nigdy nie podróżował za granicę.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 5 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 2,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit