Wpływ karmienia Moringa do Oreochlomis Shiranus

43,60 €

45,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

w systemach półintensywnych.

Produkcja pasz dla zwierząt wodnych jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu rolnego na świecie z roczną stopą wzrostu przekraczającą 30% rocznie.

Pasza jest bardzo ważna dla hodowanych ryb w niewoli, ponieważ nic nie jest ważniejsze niż zdrowe odżywianie i odpowiednie żywienie (FAO, 2014).

Podkreśla to dodatkowo fakt, że pasza stanowi około 40 - 60 % całkowitych kosztów produkcji w akwakulturze (Fagbenro i Davies, 2003 r.).

Zarządzanie, czynniki środowiskowe i wielkość ryb mają wpływ na poziom składników pokarmowych w celu zapewnienia optymalnej wydajności.

Jeśli pasza nie jest spożywane przez ryby lub jeśli ryby nie są w stanie wykorzystać paszy z powodu niedoboru składników odżywczych, wtedy nie będzie wzrostu (Kang'ombe, 2011).

Wraz ze stale rosnącym popytem na ryby i produkty rybne, zarówno na rynku lokalnym, jak i światowym, rolnicy zajmujący się akwakulturą stoją przed wyzwaniem znalezienia sposobów na zwiększenie produktywności ryb.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 4 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 2,00 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit