Formacja postaci chrześcijańskich

36,00 €

37,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

A Handbook for Bible College Students

Niektórzy ludzie wierzą, że człowiek może budować swój chrześcijański charakter uczestnicząc w nabożeństwach kościelnych w niedzielę, otrzymując szkolenie lub nabywając kwalifikacje duszpasterskie w akredytowanej instytucji, sprawując urząd w kościele lub rodząc się w chrześcijańskiej rodzinie, Wielu przywódców kościelnych, wykładowców kolegium biblijnego i studentów mogło zadawać następujące pytania: Czym jest chrześcijański charakter? Czy istnieje jakiś związek pomiędzy kształtowaniem się charakteru chrześcijańskiego a kształceniem w szkole biblijnej? Skąd lub kto uczy się chrześcijańskiego charakteru? W jaki sposób wierzący wykazują cechy chrześcijańskiego charakteru? W jaki sposób są rozwijane chrześcijańskie cechy charakteru? Kiedy i jak kształtuje się chrześcijański charakter? Jakie są trzy rzeczy, które utrudniają budowanie chrześcijańskiego charakteru? Jak chrześcijanin może oceniać swoje zachowanie i nabywać nowe chrześcijańskie cechy charakteru? Takie osoby prawdopodobnie znajdą odpowiedzi w tej książce.

Poza udzieleniem poprawnych odpowiedzi na powyższe pytanie, książka ta jest przeznaczona przede wszystkim dla ludzi, których interesem jest pozostanie solą ziemi i światłem świata (Mt 5, 13-16).

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit