NASZ PAN, WSZECHMOGĄCY BÓG, NIGDY NIE OPUŚCI NAS W CZASACH KRYZYSU

25,55 €

26,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

PAN, NASZ BÓG WSZECHMOGĄCY, MA BYĆ ZAUFANY PRZEZ CAŁY CZAS, GDY STOI W OBLICZU NIEPEWNYCH SYTUACJI, TAKICH JAK UTRAPIENIA I KRYZYSY

Rękopis ten przedstawia Szadracha, Meszacha i Abednego jako zachętę do odważnej wiary i stanowczej postawy, gdy walka jest prawdziwa, lub naprawdę gorąca, jak w ich przypadku.

Ale to właśnie ta wiara sprawia, że wrzuca się ich do płonącego pieca.

Ciężko jest zaakceptować tę prawdę, ale nawet z niezachwianą wiarą wciąż istnieją zmagania, przez które będziemy musieli przejść.

Jednak w dzisiejszym badaniu dowiadujemy się, że kiedy Bóg idzie z nami przez ogień, cuda się zdarzają.

Dowiadujemy się, że sam ogień, który wróg chciał nas zniszczyć, będzie tą samą rzeczą, którą Bóg używa, aby nas uwolnić, promować i błogosławić.

Jakub 1:2 mówi nam: "Uznawajcie to za czystą radość, bracia i siostry, ilekroć napotykacie na różnego rodzaju próby," myślę, że Jakub wiedział, że jako wierzący w Chrystusa, gdy przechodzimy przez ogień z wiarą w Boga i w Niego z nami, wychodzimy bez szwanku, bez szwanku i bez szwanku, tak jak nasi dobrzy przyjaciele: Shadrach, Meshach i Abednego.Na zakończenie naszej serii Unshaken chcę przeczytać ostatnią część tego tekstu studium, zaczynając od Daniela 3:19: Wtedy Nabuchodonozor był wściekły na Shadrachacha, Meshacha, Abednego, a jego stosunek do nich się zmienił.

Kazał powiększyć piec siedem razy i wrzucić do niego ...pozostali niewzruszeni.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 2 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,00 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit