Wpływ życia i doświadczenia medycznego Johna Keatsa

52,15 €

54,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

O jego poezji

Poeci romantyczni to artyści ekspresjoniści.

Wypowiadają się w poezji, ilustrując swój intuicyjny intelekt, uczucia i emocje, a także żywe wpływy swojego życia na ich poezję romantyczną, która zazwyczaj jest pełna obrazów zmysłowych, które oczarowują czytelnika i zajmują uwagę badacza literatury.

Stąd patrzenie na poszczególne utwory romantycznego poety jednym okiem maluje mglistą i niejednoznaczną interpretację; za krytykę wiersza tylko obiektywnie i ignorowanie życia poety nie daje pełnego ich zrozumienia.

Ponieważ romantyzm i ekspresjonizm są dwiema stronami medalu uczuć i emocji, bardzo skuteczne jest zastosowanie eksternistycznego podejścia teorii ekspresyjnej do biograficznej krytyki poezji romantycznej Keatsa i zbadanie, jakie są kamienie milowe i różne okoliczności, które ujawniają się w jego biografii i listach, które ukształtowały jego poezję zmysłową, a także tajemnice jego doświadczenia medycznego kryjące się za romantycznym poetyckim geniuszem w posługiwaniu się obrazami.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 5 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 2,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit