O promowaniu skutecznego przywództwa w biznesie:

36,00 €

37,90 €

-5%

Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.
Livraison dans le monde entier.

Ocena międzykulturowych kompetencji komunikacyjnych studentów ENCG

Badanie to jest oceną, która opisuje poziom międzykulturowych kompetencji komunikacyjnych studentów ENCG (Ecole Nationale de Gestion et de Commerce).

Poprzez globalizację, media, technologię i wzrost gospodarczy, język angielski stał się lingua franca, który łączy globalne relacje i interakcje.

Tak więc, pomimo sytuacji językowej w każdym społeczeństwie i w każdej społeczności mowy, nauczanie języka angielskiego ma kluczowe znaczenie dla rozwoju komunikacji międzykulturowej, która od niedawna jest priorytetem dla udanej edukacji.

W tym przypadku, niniejsze opracowanie koncentruje się na języku angielskim dla szczególnych celów (ESP), tak jak jest on używany w programie nauczania ENCG.

Ma ona na celu rzucenie światła na rolę kultury w nauczaniu języka angielskiego, który nazywa się Bairam (1997) komunikacja międzykulturowa, a osoba, która osiągnęła tę cechę nazywana jest rodzimym użytkownikiem języka komunikacji międzykulturowej.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit