PROBLEMY I PERSPEKTYWY REWOLUCJI ICT W ROZWOJU CZARNUCHÓW

36,00 €

37,90 €

-5%

Livraison dans le monde entier.
Frais d'envoi limités à 4,90 € pour la France métropolitaine quel que soit le nombre d'articles. Délai de livraison : 2 à 5 jours.

W erze cyfrowej, popularnie nazywanej "globalną wioską" - w wyniku zwartej natury współczesnego świata, spowodowanej rewolucją informacyjną, żadne działanie nie może być w pełni zrealizowane bez produktu (produktów) technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

W niniejszym opracowaniu krytycznie zbadano przeszkody w funkcjonowaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w Nigerii, perspektywy ICT dla Nigerii, a także sposoby realizacji nigeryjskiego przemysłu ICT.

W skrócie, w badaniu stwierdzono, że głównymi przeszkodami w rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w Nigerii są pakiet strategiczny, infrastruktura i drenaż mózgów, a ponadto technologie ICT zostały uznane za technologię, która może w znacznym stopniu przyczynić się do rozwoju edukacyjnego i społeczno-gospodarczego Nigerii.

W związku z tym badania i rozwój edukacyjny i naukowy zostaną wzmocnione przez funkcjonalne technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) w Nigerii.

W związku z powyższym, biorąc pod uwagę wyżej wymienione wnioski z niniejszego badania, stwierdza się, że ICT mają duże perspektywy dla rozwoju edukacyjnego i społeczno-gospodarczego Nigerii.

Plus de détails

Livraison
Envoi en courrier suivi.
Livraison sous 2 à 4 jours en France et dans le monde entier.
Programme de fidélité
Votre panier totalisera 3 points fidélité vous offrant lors de votre prochain achat une réduction de 1,50 €
Avis clients
Soyez le premier à partager votre avis sur ce produit